E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Tiranë/Plas dhuna, qytetari mbërthen me krah policin në rrugë (FOTO-VIDEO)

Gjatë protestave, hasëm policët që dhunonin qytetarët. Por nuk mungoi edhe një rast qesharak ku një nga policët me skafandra, dhunoi me shkop gome kolegun e tij. U desh që ky i fundit t’ia bënte të qartë se ishin koleg, por ai në ato çaste ishte jashtë shërbimit.

Një situatë e rënduar është raportuar sot, ku një i ri është përleshur me uniformat blu. Një sherr mes një të riu dhe një polici rrugor, ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e ‘5 Majit’ në kryeqytet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

I riu ka kapur policin nga qafa, dhe e ka mbërthyer me dorë. Së bashku me një shok të tijin, i riu i cili shihet i veshur me një kapuç, mban për pak sekonda në atë mënyrë efektivin. Në ndihmë të efektivit vjen një tjetër polic që në bashkëpunim bëjnë kapjen e të riut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...