E enjte, 2 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Tiranë/ Aksidentohet aktori i humorit, Gazmend Paja

Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja, ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në Tiranë.

Sipas burimeve zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:08, në “Rrugën e Kavajës”. Mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me motomjetin që drejtohej nga aktori Gazmend Paja.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, aktori i njohur i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor është në vendngjarje, dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Greqia konfirmon rastin e parë të Omicron. Gjobë kush nuk vaksinohet

Greqia ka raportuar rastin e parë të variantit të koronavirusit Omicron në ishullin e Kretës, njoftoi sot në mëngjes Ministri grek i Shëndetësisë, Thanos...

Akuzat për “Toyota Yaris”, Balla-Bashës: Kallëzoje penalisht Berishën

Në Kuvend janë rikthyer sërish përplasjet e ashpra ndërmjet mazhorancës dhe opozitës, në lidhje me ndryshimet në ligjin për "Pastrimin e parave". Kreu i...

4 mijë euro për gradën “Nënkomisar”, SPAK del me njoftimin e rëndësishëm

Një kryekomisar, me detyrë Lektor në Fakultetin e Hetimit pranë Akademisë së Sigurisë si dhe një Inspektor në Drejtorinë e Qarkullimit Rrugor të Policisë...

Basha: Institucionet shtetërore me kod omerta të mafies, pranoni Vettingun

Kryedemokrati Basha, nga Kuvendi bëri thirrje që të pranohet kërkesa për Vettingun në politikë. Gjatë fjalës së tij në seancën plenare në Kuvend, Basha...

Rama: Do ndaloheni të shkoni në punë, nëse nuk vaksinoheni!

Kryeministri Rama ka paralajmëruar qytetarët e pa vaksinuar, se nëse nuk marrin dozën e parë, do vijë dita që nuk do mund të marrin...