Kryesore

Tifozët në qiellin e shtatë, Cikalleshi e çon ndeshjen në 4-2


               Publikuar në : 22:52 - 10/09/19 user tir

Sokol Cikalleshi sapo ka shënuar gol dhe e ka çuar ndeshjen 4-2 për Shqipërinë. Pak minuta pas golit të Odise Roshit, një kundërsulm i shpejtë i Shqipërisë është konkretizuar në gol.

Islanda ka shënuar 2 gola, ndërsa Shqipëria 4. Me bindje mund të themi se kuqezinjtë, veçanërisht Kastriot Dermaku, Elseid Hysaj, Odise Roshi dhe Sokol Cikalleshi kanë shkëlqyer mbrëmjen e sotme.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT