E premte, 15 Janar, 2021
9 C
Tirana

“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët largohen live nga emisioni

Gjatë puntatës së djeshme në ‘Për’puthen’, moderatorja u detyrua të mbyllte emisionin pa djemtë dhe vajzat, pas një sherri që shpërtheu në studio.

Një sherr mes Melisës dhe Sindit, ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale. Sindi u shpreh se Melisa “bën seks me të gjithë vetëm për një kafe”.

Mjaft e irrituar për këtë deklaratë, Melisa doli nga studioja dhe shpërtheu në lot në prapaskenë. Kjo ka çuditur edhe djemtë e vajzat, ku shkuan pas Melisës për t’i dhënë mbështetje.

Rreth situatës në fjalë ka reaguar së fundmi dhe Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, dhe një ndër më të komentuarat. Ajo ka mbështetur Sindin, teksa shprehet se është më e vërteta në program.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i "Për'puthen" lë emisionin

Legjenda urbane e piktorit të mallkuar: Fëmijët e përlotur të Xhovani Bragolin

Ai është piktori venecian Bruno Amadio, ose i njohur më shumë si Xhovani Bragolin. I lindur në vitin 1911, artisti, për të cilin nuk...

Përmbytjet ‘mollë sherri’, Rama: Meta është në hall, se ndihmoj dot

Rama i ka kthyer përgjigje Metës sa i takon përmbytjeve. Kujtojmë këtu se presidenti Ilir Meta kërkoi reagim të shpejtë nga qeveria dhe jo...

Vetë e bëri vaksinën, Rama ua pret shkurt deputetëve

Kryeministri Rama deklaroi në konferencën me gazetarët se asnjë ministër, deputet dhe drejtor që nuk është mbi 75 vjeç, nuk do të jetë i...

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...