“Ti shkon me meshkuj për një kafe”, konkurrentët largohen live nga emisioni

Gjatë puntatës së djeshme në ‘Për’puthen’, moderatorja u detyrua të mbyllte emisionin pa djemtë dhe vajzat, pas një sherri që shpërtheu në studio.

Një sherr mes Melisës dhe Sindit, ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale. Sindi u shpreh se Melisa “bën seks me të gjithë vetëm për një kafe”.

Mjaft e irrituar për këtë deklaratë, Melisa doli nga studioja dhe shpërtheu në lot në prapaskenë. Kjo ka çuditur edhe djemtë e vajzat, ku shkuan pas Melisës për t’i dhënë mbështetje.

Rreth situatës në fjalë ka reaguar së fundmi dhe Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, dhe një ndër më të komentuarat. Ajo ka mbështetur Sindin, teksa shprehet se është më e vërteta në program.