E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

“Ti je ylli im”, Barack Obama uron bashkëshorten me fjalët më të ëmbla

Ditën e sotme feston ditëlindjen ish-zonja e parë e Amerikës Michelle Obama.

Ajo sot mbush 56 vjeç dhe s’kishte si të mungonte një urim publik nga ana e bashkëshortit të saj për të.

Ish-presidenti i SHBA Barack Obama e ka uruar partneren me fjalët më të ëmbla.

“Në çdo skenë, ti je ylli im, Michelle Obama! Gëzuar ditëlindjen vogëlushe”, shkruan ai krah disa fotove, ku të dy shfaqen shumë të dashuruar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...