Foto Galeri

“Ti i vrave me dorën tënde more kriminel”/Qytetarët ‘masakrojnë’ Berishën (foto)


               Publikuar në : 09:17 - 24/06/19 M. S

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sigurinë në plazhet tona, ku janë shënuar disa të mbytur. Sipas Berishës, për këtë e ka fajin qeveria Rama që nuk i ka kushtuar vëmendjen e duhur sigurisë në plazhe.

Statusi i Berishës në Facebook:

Mbytet nje i ri te Currilat!

Kater femije shpetohen nga pushuesit!
Asnje siguri ne plazhin e Durresit!

Duke shprehur ngushellimet familjes se viktimes denoj me ashpersi braktisjen e sigurise se plazheve nga qeveria e hajnave mafioze.

Lexoni denoncimin e pushueses dixhitale. sb

Mirembrema doktor! Kam qene e pranishme sot ne plazhin e Durresit, Disa femije u rrezikuan te mbyten Fati i tyre ishin disa pushuese qe i shpetuan, E dhimbshme! Asnje roje bregdetare Vendasit thane se aty mbyten njerez dhe media hesht Po sot tek Currilat u mbyt nje i ri tjeter Kryeminstri vazhdon fushaten Jeta e qyetetareve dhe femijve ne rrezik ! Ju lutem nderhyni urgjentisht Si per ironi kryeminstri do thote Ckerkojne ne plazh ata ? Eshte kohe fushate Ju lutem anonim.

Kaq ka mjaftuar që qytetarët të shpërthenin, dhe ta ‘masakronin’ me komentet. Ata i vënë në dukje se në kohën kur ai ka qenë në pushtet, situata ka qenë më e rëndë. Po kështu qytetarët e shumtë i kujtojnë faktin se si në Gërdec ai vrau edhe fëmijët e mitur.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT