Stil

Thanë se është ndarë nga boksieri, moderatorja shqiptare reagon për herë të parë

               Publikuar në : 07:58 - 22/08/19 M. S

Një ditë më parë, mediat rozë shpërthyen me lajmin se moderatorja Dajana Shabani i kishte dhënë fund lidhjes me boksierin Kamer Maloku.

Për shkak se ajo dhe boksieri Kamer Maloku nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, nisën thashethemet se dyshja nuk janë më bashkë. Por pas këtyre zërave, ajo nuk ka qëndruar në heshtje.

Moderatorja ka postuar një foto krah Kamerit duke shkruar: “Krijo, mos urre”.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT