E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

Tetovë/ Tentoi të shpëtonte nënën, u dogj dhe vetë brenda (FOTO)

Në mesin e 14 viktimave në spitalin që u shkrumbua në Tetovë, ndodhej edhe një vajzë e re, e cila ndodhej pranë së emës. Ajo nuk ka mundur dot të nxjerrë dot të ëmën, dhe janë djegur brenda ambienteve.

29-vjeçarja, e cila punonte si kamariere në një bar-kafene, ka patur nënën të shtruar në spitalin modular, dhe sipas informacioneve paraprake dyshohet se në tentativë për ta shpëtuar atë, u dogj brenda ambienteve.

Për shkak të dëmtimeve të rënda, disa viktima do t’u nënshtrohen analizave të ADN-së.

Autoritetet kanë angazhuar 5 prokurorë, për të hetuar se si u shkaktua zjarri. Deri më tani nuk ka një informacion zyrtar se çfarë e ka shkaktuar zjarrin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shërbimet sekrete zbulojnë planin/ Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

Shërbimet sekrete greke dhe qeveria parandaluan një atentat ndaj kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, disa muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës...

Në politikën gjermane nuk përfaqësohen sa duhet migrantët

"What's your Heimat?" - cili është atdheu juaj u pyet W. Michael Blumental, drejtori që themeloi Muzeun Hebre në Berlin në vitin 2014. Për...

Pse berishizmi, është enverizimi i ri shqiptar

Nga: Mero Baze Kjo që po i ndodh Partisë Demokratike, Partisë së Punës, ka filluar ti ndodh në vitin 1991. Kur ajo filloi të reformohej...

VIDEO/Drogë, armë e vjedhje energjie, momenti i arrestimit të volejbollistit

Një volejbollist ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë. Volejbollisti 26-vjeçar i identifikuar si Eraldo...

Debati në PD, Basha-Berisha na sjell edhe njëherë debatin për sovranitetin

Nga: Ben Andoni Në Shqipëri është e prerë dhe e menjëherë-pranueshme se nëse e thotë diçka apo e artikulon ambasadori i SHBA-së, atëherë deklarata ka...