Tërmeti në Korçë/ Ish-ministri: Meta nuk gabon, lëvizni sa nuk është vonë!

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka reaguar pas tërmeteve që goditën qytetin e Korçës. Në një postim në rrjetet sociale, Panariti shkruan se apeli i presidentit për tërmetin e fuqishëm, duhet marrë seriozisht. “Sapo ra tërmet i fortë në Korçë..!Merreni seriozisht apelin e presidentit, dhe sidomos shiheni mirë hartën poshtë, ajo është e 2019, reale … Vazhdoni me leximin e Tërmeti në Korçë/ Ish-ministri: Meta nuk gabon, lëvizni sa nuk është vonë!