Aktualitet

Tentoi të rrëmbejë një fëmijë në Elbasan, kapet taksisti (Emri)


               Publikuar në : 20:27 - 17/09/19 Enno

Një taksist ka tentuar të rrëmbejë një fëmijë në Elbasan, por është ndaluar në kohë nga policia, pas denoncimit të familjarëve.

Këta të fundit, kanë njoftuar uniformat blu, të cilat kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin në komisariat të taksistit, Sami Meta 55-vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit 1Maji.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT