Foto Galeri

Temperatura të ulëta dhe ngrica në Shqipëri, Durrësit i ngrin shatërvani (foto)

               Publikuar në : 13:11 - 08/01/19 M. S

Sot termometri shënoi -19 në Korçë, por moti i acartë ka përfshirë tërë Shqipërinë.

Edhe qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë nga temperaturat e ulëta.

Siç shihet qartë nga fotot në fjalë, ka ngrirë shatërvani përballë Bashkisë së qytetit bregdetar.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT