E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

“Tek Top Channel të përcollën”, Fiori Dardha flet pa “doreza”

Moderatorja Fiori Dardha e nisi karrierën e saj si moderatore në “Top Channel”, në emisionin “Fiks Fare”. E ndërsa tashmë atë e shohim prej disa kohësh në “Ora News”, ku moderon së bashku me Rozana Radin emisionin “Boom”, simotrën e “Fiks Fare”.

Emri i saj lidhet gjithnjë me Fiksin, dhe ndjekësit në rrjetet sociale ia kanë rikujtuar moderatores kohën e shkuar. Një prej tyre i ka shkruar Fiorit: “Në Top Channel të përcollën”. Por edhe moderatorja nuk ka qëndruar e heshtur, madje ka treguar se ka qënë zgjedhja e saj për tu larguar nga “Top Channel”, një kërkesë e cila ishte aprovuar nga stafi me shumë mirëkuptim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...