Të shtëna mes dy bandave në Shkodër, një i plagosur

Shkodra është tronditur nga të shtënat me armë zjarri gjatë mesditës së sotme. Të shtënat me armë janë dëgjuar në lagjen “Parrucë”, ku raportohet se ka mbetur i plagosur një person. Burimet paraprake bëjnë me dije se janë përplasur me armë zjarri dy grupe që ndodheshin në dy makina, një “Benz” dhe një “Fuoristradë”, pas … Vazhdoni me leximin e Të shtëna mes dy bandave në Shkodër, një i plagosur