E diel, 22 Maj, 2022
20.5 C
Tirana

Të shtëna me kallashn*kov gjatë ndeshjes së futbollit, viktima dhe të plagosur

Në Meksikë, një person ka qëlluar me kallashnikov gjatë një ndeshje futbolli. Mediat e huaja raportojnë se gjatë një ndeshje futbolli të turneut “Mi Barrio” midis Santa Ana del Konde dhe VAG Zona Piel, ku një person ka qëlluar me armë zjarri të tipit kallashnikov AK-47, nga ku raportohen të plagosur dhe viktima.

Sikundër duket dhe nga pamjet në fjalë, lojtarët dhe tifozët shtrihen në tokë, e shumë të tjerë ikin me shpejtësi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...