E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

Një person ka mbetur i plagosur pak më parë tek stadiumi “Dinamo” në Tiranë, si pasojë e një konflikti me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa personi i plagosur është dërguar me urgjencë në QSUT, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e përplasjes me armë.

Sipas të dhënave të para, i plagosur ka mbetur një shtetas rreth 30-vjeç.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...