E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në kryeqytet. Bëhet me dije nga burime jo zyrtare, se ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.

Ngjarja është shënuar në zonën e Astirit, në rrugën ‘Bajram Dushi’. Deri më tani nuk dihen detaje të tjera lidhur me plagosjen, lidhur me shënjestrën apo shkakun e plagosjes.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, por ende nuk ka publikuar një deklaratë zyrtare lidhur me plagosjen.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...