E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Të shtëna me armë pranë shkollës ‘Andon Zako Çajupi’, 4 të plagosur

Katër persona kanë mbetur të plagosur, si pasojë e një sherri me sende të forta mes disa banorëve pranë shkollës ‘Çajupi’ në kryeqytet.

Ngjarja sapo është raportuar, dhe ende nuk dihen shkaqet që çuan në përleshjen e dhunshme.

Nga të dhënat paraprake, ende jo zyrtare bëhet me dije se njëri prej personave të përfshirë në konflikt, ka qëlluar me armë zjarri, duke trembur edhe banorët e zonës. Policia ndodhet në vendngjarje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...