E premte, 10 Prill, 2020
15 C
Tirana

Taulant Xhaka, baba për herë të parë

loading...

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhaka përmes një fotoje të publikuar në Instagram duke zbuluar gjininë dhe emrin e foshnjes së porsalindur.

“Mirë se erdhe në botë, ëngjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan pafund Klevis Xhaka”, shkruan ai.

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Ngjarja makabre e kushëririt që mbajti Enverin në Paris

Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon historinë e panjohur Abaz Omarit me origjinë nga Gjirokastra, nëna e të cilit, ishte kushërira e parë e Enver Hoxhës, pasi i...

Vetëizolohet Zoran Zaev, u intervistua nga një gazetar i infektuar

Për shkak të pandemisë, ish-kryeministri Zoran Zaev mësohet se është vetëizoluar. Lajmi është përcjellë nga mediat në Maqedoninë e Veriut. Ka qenë fillimisht Ministri i...

Shqipëria në izolim, 47-vjeçari tenton të vjedhë lokalin. Ç’ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

Nuk ka ditë që policia të mos raportojë për personat të cilët thyejnë rregullat e karantinimit. Ka nga ata qytetarë të cilët nuk pyesin...

“Po të fal që ke thyer karantinën”, si u zbulua 43-vjeçari që u bënte presion njerëzve

Pandemia që ka përfshirë Shqipërinë, ka izoluar shqiptarët brenda shtëpisë. Oraret që shfrytëzohen për të dalë respektohen në një masë të madhe nga ana...

Shkencëtarët nxjerrin videon si infektohen njerëzit nga COVID-19 në një supermarket (VIDEO)

Mjafton që një person i infektuar të kollitet, për të shpërndarë infeksionin në mënyrë të shpejtë, e po kaq të frikshme në ambientin ku...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT