E hënë, 13 Korrik, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

zjarrfikese

Digjet punishtja e përpunimit të drurit në Lushnje, policia nxjerr dyshimet e para

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një fabrikë e përpunimit të drurit në Lushnje. Ka qenë roja i objektit, i cili në orët e para...

Shkrumbohet mjeti në Llogara, shpëton shoferi

Një mjet ka shpërthyer në flakë dhe është djegur plotësisht në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Llogara. Burimet bëjnë me dije se...

Tiranë/ Mjeti shkrumbohet gjatë natës

Një automjet i llojit “Fiat” është djegur gjatë natës në rrugën “Jordan Misja”, e njohur ndryshe edhe si "Rruga e Burgut". Rasti në fjalë ka...

Digjet “Benz”-i gjatë natës në Vlorë, ja për çfarë dyshon policia

Një mjet është shkrumbuar gjatë natës në Vlorë. Ky rast është shënuar në lagjen “Hajro Çakërri”, pranë ambulancës. Bëhet me dije se mjeti i djegur,...

Makina në ecje merr flakë, policia jep detajet për shoferen

Një mjet ka marrë flakë në ecje në autostradë. Brenda makinës ndodhej shtetasja me inicialet K.L. Policia paraprakisht njofton se makina ka marrë flakë,...

Shkrumbohet mjeti në Elbasan, ishte parkuar pranë banesës së pronarit (Emri)

Një mjet është djegur në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 të së martës në lagjen “5 Maji”, ku një automjet tip Audi...

Plas molotovi brenda oborrit të xhamisë së Namazgjasë

Një sasi molotovi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme, brenda oborrit të xhamisë së Namazgjasë. Persona të paidentifikuar kanë hedhur një sasi molotovi brenda një...

Tiranë/ Zjarr në katin e 3-të të një pallati 13 katësh

Kati i 3-të i një pallati 13 katësh është përfshirë nga flakët. Nga të dhënat paraprake mësohet se zjarri ka rënë në zonën e...

Krujë/ Zjarr në banesë, shpëtojnë mrekullisht familjarët

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një banesë dykatëshe në Krujë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Zim Zenel” dhe sipas raportimeve, dëmet janë...

Devolli përfshihet nga flakët, zjarrfikëset nuk ndërhyjnë dot

Një zonë mes rrethit të Devollit dhe të Korçës mësohet të jetë përfshirë nga flakët. Raportohet se në Çardhak deri më tani është djegur një...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...