E mërkurë, 28 Tetor, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

Zhaneta Josifi

U vetëflijuan per “ringjalljen”/Del në shitje banesa e familjes Josifi në Kombinat, Blerta largohet nga Tirana

Banesa e familjes Josifi në Kombinat ku u vetëflijuan Anisa Josifi 30-vjeçe dhe Zhaneta Josifi 56-vjeçe, mësohet se ka dalë në shitje. E ndërsa vajza...

Vetëflijimi/ “Çfarë lexonim në Bibël, ia bënim Anisës”, rrëfimi tronditës i vajzës që shpëtoi

Një ngjarje horrori ndodhi pak ditë më parë në Tiranë. Një familje e cila u vetëflijua, për të përjetuar më tej ringjalljen. 30-vjeçarja Anisa...

Kunati i Zhaneta Josifit, mes lotësh: Anisa kish mbaruar në dhomën tjetër

Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, ka treguar në një intervistë ekskluzive për gazetaren Anila...

Ngjarja horror në Kombinat/ Prokuroria nis hetimet ndaj të gjithë sekteve fetare

Pas ngjarjes së rëndë në Kombinat, ku nënë e bijë u vetëflijuan, mësohet se Prokuroia ka nisur hetimet ndaj të gjithë sekteve fetare në...

“S’mund të imagjinohet nga mendjet njerëzore”, mediat greke jehonë ngjarjes horror

Nëna së bashku me dy vajzat besonin tek ringjallja, ndaj u vetëflijuan. Ngjarja horror që ndodhi një ditë më parë në Tiranë, është pasqyruar...

“Zhaneta më tha mos ta shoh bojën”, fqinjët rrëfejnë momentet e fundit me familjen Josifi

Dëshmi tronditëse vijnë për ngjarjen në Kombinat, ndërsa fqinjët tregojnë se kryefamiljarja i kishte larguar të gjithë. Zhaneta Josifi, 56 vjeçe dhe vajza Anisa...

U vetëflijuan se besonin te ringjallja, zbulohet shkaku i vdekjes së nënë e bijë

Tashmë është zbardhur shkaku i vdekjes së Zhaneta e Anisa Josifit, nënë e bijë në Kombinat. Duke iu referuar burimeve nga grupi hetimor, shkaku...

Detaje tronditëse/Nënë e bijë u vetëflijuan për “tu ringjallur”, si u gjetën pa jetë brenda banesës

Nënë e bijë u gjetën të pajeta në banesën e tyre, ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Mbrëmjen e djeshme u...

“Trupin ia lyenin me vaj për të ndalur dekompozimin”, 34 vjeçarja jep dëshminë shokuese

Me kalimin e orëve po bëhen me dije të dhëna të reja nga ngjarja në Kombinat, ku u gjetën pa jetë nënë e bijë,...

Të fundit

Champions/ Reali shpëton në fund, Liverpuli dhe Siti nuk falin

Plot 20 gola të shënuara në 6 sfidat e mbrëmjes së sotme të Champions League. Reali i Madridit i ka shpëtuar humbjes turpëruese ndaj Mynshenglabahut,...

Shefi i anti-terrorit: Kemi identifikuar dhe 4 familje për t’i kthyer nga Siria

Shefi i antiterrorit Gledis Nano, i cili ka qenë i përfshirë në misionin e rikthimit të qytetarëve shqiptarë nga kampi Al- Hawl ka treguar...

Shqiptarët në Siri, gazetari: Përmendja e Eva Dumanit rrezikon jetën e saj

Gazetari Taulant Kopliku në një lidhje me skype në 'Open' tha se çdo emër që përmendet në emisione apo media vë në rrezik jetën...

Tragjedi në kanalin e La Manche/ Fundoset varka me emigrantë

Katër persona, ku mes tyre edhe dy fëmijë kanë humbur jetën në një tragjedi në kanalin detar mes Francës dhe Britanisë. Varka me emigrant i...

Ish-Drejtoresha e Tatimeve, tregon aferën e kompanive me uzinën e Ballshit

Uzina e përpunimit të naftës në Ballsh është e mbyllur prej dy vitesh dhe punonjësit nuk kanë marrë pagat e prapambetura. Ata janë futur në...