E martë, 15 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

Etiketa

Zëvendës kryetari i qytetit të Shkupit

Shuhet Enver Maliqi, një humbje e madhe për Shkupin

Një humbje e madhe për Shkupin, ndërsa sot familjarët kanë njoftuar se kanë humbur njeriun e tyre të shtrenjtë, Enver Maliqin. Zëvendës kryetari i qytetit...

Të fundit

Kurti e pyet përballë “Kur do ta njohësh Kosovën?” Vuçiç i jep përgjigjen

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka folur pas takimit që pati me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Vuçiç tha se ranë dakord që të...

Ju kanë vjedhur Facebook-un? Ekspertja tregon sekretin e fjalëkalimit

Nga: MARSELA SINANI Jetojmë në një botë digjitale, ku teknologjia në jetën urbane është kthyer tashmë në një mjet jetik e të pazëvendësueshëm. Varësia e...

A do të mundet Xho Bajden ta ndërtojë “aleancën e demokracisë”?

Nga Burhanettin Duran “Daily Sabah” Presidenti i Shteteve të Bashkuara Xho Bajden ka ardhur sërish në Evropë me një mesazh të qartë:“Amerika është kthyer si...

Champions League/ Teuta ndeshet me moldavët e Sherif Tiraspolit

Shorti i raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve ka vënë përballë Kampionët e Shqipërisë Teutën e Durrësit dhe Moldavët e Sherif Tiraspolit. Ndeshjet...

Euro 2020/ Hungari-Portugali, 18:00, Ronaldo nis sot mbrojtjen e kurorës

Sot luhen dy ndeshjet e fundit të xhiros së parë në Euro 2020, ato të grupit F. Ndeshja e parë do të jetë ajo...