Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Etiketa

xhaxhai

Durrës/Xhaxhai 50-vjeçar në një lidhje dashurie me mbesën 27-vjeçare

Një personazh që njihet në Durrës, 50-vjeç, është vënë në pranga pas denoncimit nga mbesa e tij, sepse ai nuk pranonte që ti jepnin...

Theu arrestin shtëpiak, arrestohet xhaxhai i Aldi Ramës

Jo vetëm Aldi Rama, por edhe xhaxhai i të ndjerit kishte thyer masën “arrest në shtëpi”. 21-vjeçari kreu krimin tre ditë më parë, teksa...

Xhaxhai i Aleks Nikës: Na kanë ofruar para për të mbyllur çështjen

Prokuroria e Tiranës ka vendosur të rihapë hetimin për vrasjen e Aleks Nikës, më 21 janar të vitit 2011. Në lidhje me këtë çështje,...

Ditë e trishtë për reperin, Getoar Selimi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Reperi i njohur Getoar Selimi ka njoftuar sot ndarjen nga jeta të xhaxhait të tij. Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto bardh e...

Sherr për pronën, nipi rreh xhaxhain në Fushë Krujë

Një 30 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Fushë Krujë, pasi ka rrahur me sende të forta xhaxhain  e tij pas një...

“Jam rritur nën dhunë”, 28-vjeçarja: Xhaxhai e gjyshja duan të na marrin pronat

Historia e dhimbshme e një 28-vjeçareje është publikuar sot në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News24. Emirjeta Rrokomani së bashku me...

“Më shpëto”/ Rrëfimi i dhimbshëm i xhaxhait të Klementit: Nuk do ta harroj kurrë

Xhaxhai i Klement Çupit, të riut që humbi jetën nën rrënoja si pasojë e tërmetit të 26 nëntorit ka rrëfyer mes lotësh çastin e...

U trafikua nga xhaxhai 6 vite më parë, vajza shqiptare: Nuk dua ta shoh familjen

Ajo kishte 6 vite që ishte larguar nga familja dhe më në fund mbrëmë ka pasur mundësinë që të shkëmbejë dy fjalë me të...

Sherr për pronën, kapet 20-vjeçari që qëlloi ndaj mjetit të xhaxhait

Policia ka zbardhur detajet lidhur me një ngjarje të ndodhur në 15 nëntor, ku një 20-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të...

Sherr në familje/58-vjeçari rreh mbesën, djali qëllon me armë makinën e xhaxhait

Një 58-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës, i cili gjatë konfliktit për motive pronësie me të vëllain, ka ushtruar dhunë fizike...

Të fundit

Suedia nënshkruan aplikimin për anëtarësim në NATO

Ministrja e Jashtme e Suedisë, Ann Linde, nënshkroi të martën në mëngjes një aplikim që deklaronte se vendi dëshiron të anëtarësohet në NATO. Lëvizja shënon...

Turqia e prerë, s’do të miratojë anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha të hënën se nuk do ta miratonte anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, nëse ato sanksionojnë...

Energjia, 37 për qind e faturave nuk u paguan në kohë nga konsumatorët

Të paktën 37 për qind e faturave të energjisë nuk janë paguar në kohë nga konsumatorët, dhe nga ana e Operatorit të Shpërndarjes së...

Kushi me përfaqësues të Bankës Botërore/Digjitalizimi siguron sistem të qëndrueshëm arsimor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, priti në një takim përfaqësuesit e Bankës Botërore në Shqipëri, z. Emanuel Salinas dhe z. Nalin Jena,...

Nga bananet tek qymyri, zbulohen 53 pako me lëndë narkotike në portin e Durrësit

Gjatë viteve të fundit, porti i Durrësit është kthyer në një "strehë" për trafikantët. Lënda narkotike shpesh fshihet në kamionët me banane. Por tashmë...