E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

videokonferencë

“Hetim ndërkombëtar mbi shembjen e teatrit”/Meta video-konferencë me përfaqësues të “Europa Nostra”

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar sot një videokonferencë me përfaqësuesit e “Europa Nostra”. Në takimin online ishin prezentë zv/presidenti ekzekutiv, Guy Clausse, sekretarja e...

“Ca të nënës e ca të njerkës”. Biznesmenët në zyrë, hallexhinjtë në videokonferencë

Kryeministri Edi Rama priti në zyrën e tij, në një takim të fshehtë, një grup biznesmenësh nga qarku i Kukësit. Takimi është zhvilluar një...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT