E shtunë, 23 Tetor, 2021
19.5 C
Tirana

Etiketa

videoja

Merr fund pas 23 vitesh arratia e kuksianit në Angli, ja videoja që e zbuloi

Merr fund pas 23-vitesh arratia e një vrasësi shqiptar që fshihej në Angli, e madje merrte edhe asistencë si person në nevojë. Fshehur pas...

Tjetër skandal për Maqedoninë, publikohet videoja e tretë ku del emri i Zaev

Media italiane “La Verita” ka publikuar nje tjeter video, te treten ne radhe per “Reket”, ku mes te tjerash dëgjohet Bojan Jovanovski – Boki...

Zv.kancelari austriak: E bëra të gjithën për t’i bërë përshtypje ruses tërheqëse!

Videoja e zv.kancelarit Heinz-Christian Strache ishte një goditje e rëndë për qeverinë austriake, e cila tanimë po detyrohet të shkojë në zgjedhje të parakohshme. Presidenti...

“Ëndrra vdiq, sot qajmë por ne do ngrihemi”, videoja që po përlot tifozët e Ajax

Ajax ishte surpriza e Champions League, pasi eliminoi skuadra të mëdha si Real Madrid dhe Juventus, por në fund u ndal nga Tottenham Hotspur...

Dëmtim gjatë zëvendësimit, video bën xhiron e rrjetit

Futbolli ka plot çudira dhe një e tillë na vjen nga Suedia, ku në ndeshjen e divizionit të dytë Östers IF-Degefors IF ka ndodhur...

Momente tmerri, publikohet videoja e kapur nga brenda avionit që përplaset në pyll

Një video shokuese e kapur nga një pasagjer tregon momentin kur një Cessna 206 u shkëput nga qielli dhe u përplas menjëherë më pas...

Shpulla e Pitbullit detyron portugezin të ‘ulë kokën’, videoja bën xhiron e internetit

Një goditje dënimi ka sjellë një përplasje të pakëndshme mes dy shokëve të skuadrës së Besiktas. Mesfushori Gary Medel (Pitbulli) pas një përplasje verbale...

Videoja bëhet virale/ VAR anulon dy gola ndaj Real Madrid, me kë po fliste arbitri?

Real Madrid në kulmin e krizës, me një trajner të shkarkuar edhe pse ende në pankinë e me daljen jashtë të gjitha objektivave sezonalë...

Hakerat u prishin qetësinë, videoja intime e Hamilton dhe Scherzinger pushton rrjetin

Një video intime ka pushtuar internetin, në të cilën shihet kampioni i Botës së Formula 1, Lewis Hamilton dhe këngëtarja Nicole Scherzinger. Para disa...

Videoja pushton rrjetin/ Derri kafshon modelen nga të pasmet gjatë xhirimit

Një derr ndoqi pas një modele fitnesi, ndërsa ajo relaksohej në një plazh në pushime. Michelle Lewin po kalonte pushimet në plazhin e Bahamas,...

Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...