E enjte, 28 Janar, 2021
7 C
Tirana

Etiketa

“Vejusha e zezë”

600 ushtarë nën urdhrat e saj, njihuni me bosen e narkotrafikut

E rritur në një familje problematike, Griselda Blanko e kreu vrasjen e parë kur ishte vetëm 11-vjeçe. Ajo ekzekutoi një fëmijë 10-vjeçar, të cilin...

FOTO/“Vejusha e zezë” mbush 97 vjeçe, ja si duket

Nexhmije Hoxha feston sot 97-vjetorin e lindjes në shtëpinë e saj në Laprakë. Dritare.net ka siguruar një foto të së vesë së diktatorit Enver...

“Vejusha e zezë” dënohet me vdekje, vriste të dashurit e pasur

Dënohet me vdekje ish-milionerja japoneze e njohur me pseudonimin “Vejusha e zezë”. Vdekjet e parakohshme e partnerëve të saj dhe bashkëshortit i dhanë asaj...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...