E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

Vajza

“M’dogji malli, kisha kohë s’të kisha pa”, vajza rrëqeth me mesazhin për të atin

Vajza e komisar Bajram Hajdarmataj, i cili u përcoll dje me nderime në banesën e fundit, ka publikuar një mesazh mjaft rrëqethës për babanë. Ai...

VIDEO/ Sherr në Tiranë, dy vajza rrihen në mes të shkollës

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka mbërritur një video në të cilën shfaqen dy vajza duke u përleshur fizikisht me njëra-tjetrën. Incidenti ndodhi në...

Vajza që u bë “mollë sherri” mes Ahmet Zogut dhe Faik Konicës

Ahmet Zogu dhe Faik Konica përveç që s’e pëlqenin njëri-tjetrin ata kishin një të përbashkët, qenë fiksuar pas një vajze me emrin Sara. Ajo, përveç...

Njihuni me vajzën më të bukur në botë!

6-vjeçarja Alina Yakupova është cilësuar si vajza më e bukur në botë. Ajo e ka nisur modelimin që në moshën 4-vjeçare dhe aktualisht numëron...

Tragjike në Itali/ Shqiptari humb jetën në aksident, teksa kthehej nga dasma e vajzës

Një 65-vjeçar shqiptar ka humbur jetën, si pasojë e një aksidenti që rezultoi fatal në komunën Gioia Tauro, në Kalabri. Në momentin e përplasjes me...

Policia e kërkon, Alban Rexha dedikim vajzës: Mos u tremb nga unë, s’jam terrorist

Ish-banori i “Kafazit të Artë” dhe njëherësh tifozi i flaktë i Tiranës, Alban Rexha është në kërkim nga Policia, pas dhunës që u shkaktua...

Spiropali në pritje të ëmbël, ja kur vjen në jetë fëmija i dytë

Ministrja e për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka konfirmuar lajmet mbi shtatzëninë e saj. E ftuar në studion e “Mbrëmje” në ABC News, Spiropali...

Braçe tregon ku e gjeti tërmeti: U frikësova, vajza qëndroi poshtë derës

Zv-kryeministri Erion Braçe ka rrëfyer se si e përjetoi tërmetin që tronditi Shqipërinë ditën e shtunë. I ftuar në emisionin “Open”, Braçe tha se...

E rëndë/ Ndahet nga jeta vajza 9-vjeçare e ish-trajnerit të Barcelonës

Ka ndërruar jetë në moshën 9-vjeçare vajza e ish-trajnerit të Barcelonës dhe kombëtares spanjolle, Luis Enrique. Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga vetë...

Po praktikonte joga në ballkon, 23-vjeçarja bie nga 24 metra lartësi

Një 23-vjeçare nga Meksika, ka rënë nga ballkoni gjatë momentit që po bënte joga, duke thyer kështu plot 110 kocka. Alexa Terrazas po mbahej tek...

Të fundit

Pandemia/Rama jep lajmin e madh për lokalet

Bizneset vuajtën pasojat e koronavirusit. Shumë prej tyre kapitulluan, e shumë të tjera janë në fije të perit, duke mos gjeneruar shumë të ardhura....

Lëvizja surprizë/ Basha përjashton nga gara Lefter Maliqin

Demokratët e Qarkut të Beratit do të votojnë të hënën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia. Qarku i Beratit, me 8 mandate, ka një...

Sërish aksident në Tiranë, makina përplas 70-vjeçarin

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një mjet ka përplasur një të moshuar. Tek ‘21 Dhjetori’ mjeti me drejtues...

Gjiko nxjerr pamjet nga laboratori i drogës (FOTO)

Në një postim në rrjetin social Instagram, Gjiko ka surprizuar ndjekësit e tij teksa shfaqet në një laborator droge, ndërsa në sfond dëgjohet një...

“Ajo është një grua me arritje të pashembullt”/ E zgjedhura e Trump-it për Gjykatën e Lartë, kundër martesave gay

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka emëruar Amy Coney Barrett, një grua konservatore për të qenë anëtare e re e Gjykatës së Lartë. Trump...