E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Trejsi

Emri/ Zbulohet vajza e famshme që u bë ‘mollë sherri’ mes djemve në Jalë

Një person mbeti i plagosur në këmbë, pas një përplasje me armë në orët e para të mëngjesit të së dielës në Folie Marine,...

VIDEO/ Vijon përplasja Enca-Trejsi, miss-i e ngacmon sërish për peshën

Deklarata e Trejsi Sejdinit në emisionin “Why Not” ka shkaktuar përplasje mes saj dhe këngëtares Enca Haxhia. Kjo pasi replikat janë të vazhdueshme mes...

Nuk e dinit, por Trejsi është e para në Ballkan për matematikë dhe…

Trejsi Sejdini është modelja që pak ditë më parë fitoi "Miss Universe Albania" dhe që do përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në Amerikë. Trejsi është...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...