E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

tre ditë

Mjaftojnë vetëm tre ditë, Zidane bën goditjen e parë në merkaton e Real Madrid

Vetëm tre ditë më parë Zinedinë Zidane zyrtarizoi rikthimin në pankinën e Real Madrid pas vetëm 7 muajsh që ishte larguar. Kaq ka mjaftuar...

Vlorë, i djegin makinën shefit të kufirit, tre ditë më parë e dhunuan para pallatit

Mbrëmë i kanë djegur makinën shefit të kufirit të stacionit të Triportit, Sadi Ceka. Vetëm tre ditë më parë shefi i kufirit u dhunuan...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...