E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

tradhti

Gruaja nuk e lë të shohë vajzën/Ish-bashkëshorti: Ishte xheloze, më akuzonte se i pëlqeja nënën

Agron Naçi, prej tre vitesh nuk arrin dot të takojë vajzën e tij. Ish-bashkëshortja refuzon vendimin e gjykatës e cila pas divorcit i jep...

Edmond Tupja: Vajzat sot kanë 3-4 partnerë, por dashurojnë lekët

Profesori i njohur Edmond Tupja ka lëshuar një deklaratë të fortë ndaj çifteve që krijohen vetëm për hir të parasë. Në përmbajtje nuk ka...

E tradhtoi, burri i bën atë që nuk ia priste mendja askujt

Një nënë nga Kruja kërkon të takojë fëmijët e saj të cilët prej dy vitesh jetojnë me ish-bashkëshortin. Gruaja është martuar shumë e re,...

Mos u besoni këtyre shenjave, kanë lindur për të tradhtuar

Çdo shenjë e horoskopit ka gjërat pozitive dhe negative. Por për këto tre shenja duhet të tregoni kujdes, pasi kanë lindur për të tradhtuar....

“Është një tradhti dhe unë tradhtarët do i pështyja në fytyrë”

Diego Armando Maradona nuk ndalet së sulmuari Federatën Argjentinase të Futbollit. Momentalisht ai është trajner i Dorados në Meksikë, por është rikthyer të flasë...

Haradinaj i hakërrehet Thaçit: Mos bej tradhti kombëtare

Hashim Thaçi ka marrë një përgjigje të fortë nga kryeministri i Kosovës. Kryeministri ka folur sërish sa i përket idesë së Presidentit Hashim Thaçi...

Video/Policia greke ndjek deputetin, akuzohet për ‘tradhti të lartë’

Një ngjarja e pazakontë duket se ka ndodhur dhe po zhvillohet ende gjatë orëve të fundit në zonën e Agrinios në Greqinë Qendrore. Sipas...

Meçollari takoi Kotziasin?Meta: Nëse ka ndodhur, është “tradhti” kombëtare

Presidenti ilir Meta ka folur në lidhje me negociatorin Artur Meçollari dhe akuzave të hedhura ndaj tij. Meta tha se nuk kam asnjë informacion...

Ish-presidentja akuzohet për tradhti

Një gjyqtar federal në Argjentinë e ka akuzuar ish-presidenten Cristina Fernaandez de Kirchner për tradhti dhe ka kërkuar arrestimin e saj për dyshime se...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...