E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

tradheti

“Këtë këngën ma përktheu e dashura e ish-bashkëshortit”, moderatorja shqiptare surprizon sërish

Moderatorja Dajana Shabani, pak kohë pas ndarjes së bujshme me bashkëshortin, prezantoi partnerin e saj të ri, një boksier i njohur. Në kohën kur vëmendja...

VIDEO/ E dhunoi pasi kreu marrëdhënie me të fejuarin e saj, pranga 30-vjeçares që publikoi videon

Policia e Shkodrës ka reaguar në lidhje me një video e cila u bë virale, ku dëshmohej qartë dhuna ndaj një vajze, e cila...

“Shiti çështjen e Kosovës”/ Ngjela: Rama nuk mund të jetë më kryeministër

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër takimin e tretë rajonal që u zhvillua në Tiranë për të diskutuar mini-Shengenin Ballkanik. Përmes një postimi në Facebook,...

“Pakti për Universitetin një tradhti”, reagon MASR: Edhe vitin e ardhshëm…

Vjen edhe reagimi i ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë pas deklaratë së bërë sot nga ish-deputet i PD-së, Luçiano Boçi, i cili e...

Manjani: Kufiri me Greqinë, tradhti e lartë ndaj Shqipërisë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e ka cilësuar si tradhti kombëtare hartën e re  të kufirit detar për të cilën Greqia dhe Qeveria jonë...

Ja si sillet i dashuri juaj kur ju tradhton

Për një psikolog apo agjent policie është mjaft e lehtë ta kuptojë nëse diku po e gënjen. Por për shumicën e njerëzve kur gënjen...

Të fundit

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...