E enjte, 26 Nëntor, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

Tiranë-Durrës

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...

Gjendet i pajetë një 58-vjeçar në një auto-servis

Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë, trupi i pajetë është gjetur në një auto-servis në autostradë. Viktima...

Përplasen dy makina në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, 4 të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në rrugën dytësore të autostradës Tiranë-Durrës. Në aksident janë përfshirë dy...

Aksident i rëndë në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, humb jetën 30-vjeçarja

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në afërsi të City Park. Policia bën me dije se një 30-vjeçare...

Tiranë-Durrës/ Makina përplas motorin, drejtuesi i tij niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar sot në autostradën Tiranë-Durrës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Policia sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Aksident në Vorë/ Makina del nga rruga dhe përplas efektivin e policisë

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në rrugën interurbane kryesore Durrës-Tiranë, në hyrje të Vorës. Sipas policisë, një automjet i drejtuar nga...

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës

Disa automjete janë përfshirë sot në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Sukthit, e fatmirësisht nuk raportohet për të...

Ja kur nisin punimet për hekurudhën Tiranë-Durrës

Projektet për zgjerimin e hekurudhave në vend, me Durrës – Rrogozhinë – Pogradec – Lin – Maqedoni dhe linjën që do të lidhte Shqipërinë...

Aksident masiv në autostradë, 4 makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se aksidenti është regjistruar afër zonës së Mëzezit, ndërsa 4 makina...

Po kalonte autostradën, i moshuari përplaset nga një fugon

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Durrës. Sipas policisë, një person rreth të gjashtëdhjetave ka qenë duke kaluar autostradën...

Të fundit

Greqia shtyn masat ndaj pandemisë, të izoluar deri në 7 dhjetor

Sikundër Gjermania, edhe Greqia ka marrë vendimin për shtyrjen e masave kufizuese, për shkak të shifrave të papërballueshme për sistemin shëndetësor. Gjatë ditëve të...

Hapet Këndi Arkivor në Pogradec

Në bibliotekën e qytetit të Pogradecit u hap Këndi Arkivor i Drejtorisë së Përgjithshme të Arkivave. Ky kënd është një hapësirë për të lexuar,...

“Vdekje e pazakontë, kam dyshime”, ish-mjeku i Maradonës nxjerr prapaskenat

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me atë se çfarë mund të ishte bërë për të shpëtuar Diego Maradonën. Mjeku historik...

Historia tragjike pas Ditës Ndërkombëtare Kundër Dhunës ndaj Grave

Më 25 nëntor 1960, saktësisht 60 vjet më parë, tre motra të reja dominikane Patria, Minerva dhe Maria Mirabal dolën nga shtëpia për të...

“Dhe hajde të mos i votosh”, Patozi nxjerr foton e Ramës e Bashës

Kreu i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, dy forcat kryesore politike në vend. Ai ka shpërndarë...