E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

thyerja

“Uroj që të mbyllen pas hekurave”, Rama dënon thyerjen e stolave në stadium

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me dëmtimin e stolave në stadiumin “Air Albania” gjatë ndeshjes Tirana-Kukësi. Përmes një postimi në Facebook, Rama ka...

“Shqiptarët i thanë Edi Ramës: Anadolli nuk ka vend në Shqipëri”

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, ka komentuar thyerjen e memorialit të vënë në zonën e Liqenit në Tiranë, në nder të viktimave të rëna...

Thyerja e dyerve të KZAZ në Tropojë, arrestohen 7 persona

Policia ka vënë në arrest 7 persona pas ngjarjeve të djeshme, në Tropojë ku disa shtetas dëmtuan materialet zgjedhore në KZAZ Nr. 09, tek...

Shaqiri dhe Arnold për tu marrë shembull, thyerja e rregullave sjell lavdi (Video)

Kur Shaqiri dhe Arnold dalin kundër urdhrave të Klopp, Liverpool shënon. Një rastësi e bukur që përsëritet vetëm brenda pak ditëve. Arnold ishte njeriu...

Të fundit

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...

Milaim Zeka: Donaldi nuk di të dojë, di vetëm të bëj s*ks (VIDEO)

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka ndjekur me vemendje se çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e madje ka kritika ndaj Donaldit. Jo vetëm kaq,...