E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

thikën

I vuri thikën në fyt gruas, Britania dëbon vrasësin shqiptar

Ardian Rragami, 47 vjeç,i cili ka vrarë fqinjin e tij në Shqipëri dhe është kapur në video duke i vënë thikën në fyt gruas...

Skenë horror në Itali, shqiptari i ngul thikën gruas në mes të rrugës

Një ngjarje e tmerrshme ka tronditur sot qytetin e Bolzanos në Itali. Mediat e shtetit fqinj raportojnë se një 29-vjeçar ka qëlluar me thikë në...

Video e rëndë/ “Hidh thikën”, polici qëllon pa mëshirë të dyshuarin për terrorizëm

Policia ka publikuar pamjet ku një polic në Arizona qëllon me armë një të ri i cili kishte premtuar besnikëri ndaj Shtetit Islamik. Sherifi Brandon...

Tmerr në Fier, babai i ngul thikën vetes në shtëpinë e vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës. Viktima është një 93-vjeçar, i cili ka...

Sherr në Vlorë, 18-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos të riun

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Vlorë. Autori është po...

Vendosi thikën në fyt, shqiptari la pa fjalë policinë italiane

Një 56-vjeçar shqiptar, i cili kishte marrë një urdhër dëbimi nga ana e autoriteteve italiane ka kundërshtuar policinë duke kërcënuar dhe do të vetëvritej,...

Çmendet vajza, merr thikën dhe përdhunon të dashurin

Një ngjarje e pakazontë ka ndodhur teksa një 19-vjeçare e ka detyruar me forcë të dashurin e saj prej 7 vitesh, me të cilin...

Sherr i madh, shqiptari rrëmben thikën dhe i sulet gruas në sy të fëmijëve

Një tjetër ngjarje e rëndë është shmangur në një familje shqiptare që jetojnë në Itali. Pak pas orës 10 të mbrëmjes së djeshme, një...

(Video) Revoltohet me shoferin që e aksidentoi, i riu nxjerr “shpatën” për ta vrarë

Nuk janë të pakta rastet kur shoferët e makinave shprehin ankesa për praninë e biçikletave ne rrugë, por edhe rastet kur shoferët tregohen krejt...

Video/Thikën në fyt dhe armën në kokë pronarit, shqiptari e pëson keq pasi…

Një 25-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga të policisë italiane. Ai është identifikuar si Theodhori Grabova,  dhe akuzohet për grabitjen e një pronari që...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...