E premte, 7 Maj, 2021
24 C
Tirana

Etiketa

testi i poligrafit

Komiteti i Helsinkit çon në Gjykatën Kushtetuese testin e Poligrafit

Testi i Poligrafit ka përfunduar në Gjykatën Kushtetuese. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se padia është ngritur nga Komiteti Shqiptar i Helsinkit që pretendon...

Hetuesit e BKH-së/ Kandidatët e kualifikuar do t’i nënshtrohen një tjetër testi

Kandidatët e përzgjedhur në fazën e parë për hetues të Byrosë Kombëtare të Hetimit (BKH),  do të vijojnë t’iu nënshtrohen testeve të tjera për...

Të fundit

Fushata e vaksinimit dhe fshehja e të vdekurve në Serbi

Mediat gjermane publikojnë të dhëna interesante për vaksinimin, por edhe shokuese për heshtjen e numrit të të vdekurve në Serbi. Serbia hesht për shifrën...

Dermatologia: Ja rreziqet e sëmundjeve të lëkurës nga ekspozimi në diell

Në Pavijonin e Dermatologjisë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, por edhe në shumë klinika dermatologjie, janë shtuar pacientët që kanë probleme kronike me...

LSI fillon ankimimet për 25 prillin/ Kryemadhi: E vërteta, brenda tek kutitë

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit u fituan nga Partia Socialiste, e cila siguroi 74 mandate dhe do të qeverisë sërish e vetme në 4...

Kuvendi diskutonte shkarkimin e tij, Meta në kafe me deputetin socialist

Paraditen e sotme, teksa Kuvendi po diskutonte për shkarkimin e tij dhe ngritjen e një Komisioni Hetimor, Presidenti i Republikës Ilir Meta, është fotografuar...

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...