E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

teste falas

Britania synon lehtësimin e masave duke testuar qytetarët dy herë në javë

Qytetarëve në Angli do t’u ofrohen falas dy herë në javë teste të shpejta për COVID-19, si pjesë e përpjekjeve për të lehtësuar masat...

Zvicra do investojë 1 miliardë franga për të ofruar teste falas për popullsinë

Zvicra zbuloi ditën e sotme një plan prej 1 miliard franga zvicerane për të ofruar teste falas anti-Covid për të gjithë popullsinë e saj...

Bujaria e Papa Françeskut, ofron teste Covidi falas për njerëzit e pastrehë

Papa Françesku nuk e ndal bujarinë e tij edhe në kohërat më të vështira, si periudha që ndodhet bota tani për shkak të pandemisë...

Të fundit

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar si zakonisht në emisionin ‘Pika mbi i’ në Neës24, gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin...

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...