E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

tënde

“Gruan tënde ta ndajmë bashkë”/ Vrasësi i babait i qetë para gjyqit, familjarët e mbështesin

Në Shqipëri regjistrohen shumë krime të rënda në familje, por ky rast i pazakontë bëri shumë bujë në fund të vitit 2017. Një 29-vjeçar...

“Thuaji gruas tënde të mos flasë më për mua”, Perisiç sqarohet me Icardin

Për të mos larguar vë mendjen e skuadrës për angazhimet e rëndësishme të këtyre javëve dhe për t’i rikthyer pak qetësi ambientit, Stiven Zhang,...

Fjetën në një tendë mes pyllit, policia u prish gjumin shqiptarëve

Mëngjesin e kësaj të marte dy shqiptarë janë kapur pranë stacionit Lage Zwaluwe, Holandë. Ata po flinin në një tendë në pyll përballë stacionit. Ndërsa,...

Drejtori i AKEP i përgjigjet Bashës: Shih punën tënde!

Pas akuzave të kryedemokratit Basha, ka reaguar AKEP. Basha e quajti këtë të fundit ‘polici e mendimit në duart e Ramës’. Sipas kreu të PD-së,...

Shtëpisë i del pronari, dy motrat jetojnë në tendë në mes të Tiranës

Një tendë e sajuar me plastmas e llamarinë pas shkollës ‘Servete Maçi’ në Tiranë, është ngushëllimi i vetëm për dy motra beqare, Miranda dhe...

Tifozi e provokon, LeBron “shpërthen”: Në shtëpinë e mamasë tënde (Video)

LeBron James ka dalë nga kontrolli në përballjen që ekipi i tij, Cleveland Cavaliers luajti dhe u mposht përballë Portland me rezultat 103-115. Ai...

“Mungesën tënde nuk e mbush as gjithë bota”, Barbana postim rrëqethës për Ergin

Këngëtarja shkodrane Barbana Dini, motra e të ndjerit Ergi Dini, edhe ai një talent në muzike, por që humbi jetën tragjikisht në një aksident...

Të fundit

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...