E mërkurë, 12 Maj, 2021
21 C
Tirana

Etiketa

të dashurën

Futbollisti i ‘Serie A’ i thyen nofullat ish-të dashurës, 20-vjeçarja e padit

Ish-futbollisti i Fiorentinës, Abdou Diakhate, është në telashe me policinë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj të dashurës së tij. Vajza denoncoi rastin në fjalë...

“Do takonte të dashurën”, si ra në kurthin e karabinierëve trafikanti shqiptar

Një 29-vjeçar shqiptar përfundoi në prangat e policisë italiane ditën e djeshme; pasi Belgjika kishte lëshuar një urdhër-arresti ndaj tij për trafikim të qenieve...

15-vjeçari masakron shokun e klasës, vetëm sepse i foli të dashurës së tij

Mathew Borges, i cili akuzohet për vrasjen e shokut të klasës kur ata ishin vetëm 15 vjeç, ka dalë përpara trupit gjykues. I riu ka...

I publikuan fotot me të dashurën, Olsi Bylyku flet për herë të parë

Aktori i humorit, Olsi Bylyku së fundmi është shigjetuar nga mediat, pasi u fotografua me një vajzë brune në kinema. Teksa Erion Isai në emisionin...

Fejohet Flori Mumajesi, publikon foton me të dashurën dhe unazën

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet dora...

(Video) Vret të dashurën se refuzoi të martohet me të

Një adoleshente nga Pakistani është vrarë në qytetin Faisalaband në mes të rrugës, pasi kishte refuzuar ofertën për martesë nga një mashkull. Për vrasjen e...

Serbi i rrëmben të dashurën, shqiptari e qëllon me armë

Shqiptari nuk mund ta pranonte kurrë faktin që e dashura e tij ta linte dhe të lidhej më një serb. Në Vincenza të Italisë një...

Pse femrat xhelozojnë të dashurën e “Behlulit”?

Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug theu zemrat e shumë fansave përpara dy vitesh kur u mor vesh lajmi i martesës së tij me...

Vrau ish-të dashurën 1 javë më parë, ndërron jetë Aldison Belulaj

Ka ndërruar jetë Aldison Belulaj, i cili qëlloi për vdekje studenten e Juridikut dhe më pas qëlloi edhe veten.Prej ditësh fieraku mbahej në jetë...

FOTO/Erik Fullani nuk reziston më, na prezanton të dashurën simpatike

Erik Fullani, para pak javësh deklaroi se dikush i kishte marrë atij zemrën. Megjithatë, djali i ish-guvernatorit preferoi të mos jepte detaje për bionden,...

Të fundit

Arrijnë në Kosovë 38 mijë e 400 doza të vaksinës Anti-COVID nga COVAX

Sipas UNICEF-it në KosovëKosova është furnizuar me 38 mijë e 400 doza të vaksinës Anti-COVID nga COVAX. Njoftimi: “Sot, ne kemi bërë një hap tjetër të...

Tiranë / Qytetari kërcënon me hedhje nga lartësia tek “Muzeu Kombëtar”

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 09:30, Salla operative ka marrë njoftim se në Qendër, tek “Muzeu Kombëtar i Tiranës” shtetasi A. J., po tenton të hidhet...

Rama, ideatori dhe ekzekutori i kapjes së shtetit në Shqipëri

Nga Bujar Leskaj (panorama.al) Lidershipi i Europës Juglindore për Zhvillim  dhe Integritet (SELDI, https://seldi.net/ about/history) është një iniciativë rajonale e shoqërisë civile kundër korrupsionit dhe...

Kërkesa e Salahut për Boris Xhonsonin lidhur me konfliktin Izrael-Palestinë

Futbollisti i njohur egjiptian që luan për Liverpulin në Angli Mohamed Salah ka dalë publikisht me një mesazh për kryeministrin anglez dhe liderët botërorë...

Tiranë / Arrestimet e këtyre 24 orëve, vjedhje, mashtrim e dhunë në familje

Tiranë Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit K. Xh., 18 vjeç, pasi gjatë kontrollit...