E mërkurë, 21 Prill, 2021
9 C
Tirana

Etiketa

Talo Çela

10 mijë euro shpërblim për Talo Çelën, Policia e Shtetit ‘ngrihet në këmbë’

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion një shpërblim prej 10 mijë eurosh, për këdo që jep informacion për vendndodhjen e të shumëkërkuarit Talo...

Tritoli tek Talo Çela, banesa 150 metra larg vendit ku iu vra i vëllai

Banesa e Talo Çelës, një prej personave të shumëkërkuar në Shqipëri, është shpërthyer me tritol në pjesën e saj të jashtme. Ngjarja është shënuar...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim vrasësi i vëllait të Talo Çelës

Tri javë pas vrasjes se Bujar Çelës në Bradashesh, policia dhe prokuroria e Elbasanit kanë avancuar në lidhje me hetimet. Një person është shpallur në...

Punonte si taksist në të zezë, kush është Bujar Çela që u ekzekutua sot në Elbasan. Pista ku po heton policia (FOTO)

Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës u vra sot në orën 05:45 të mëngjesit të sotëm, sapo ka zbritur nga makina e tij në...

Ekzekutim si nëpër filma/ Autorët në Elbasan ishin të veshur me uniformë policie

Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela. Paraprakisht bëhet me dije se kanë qenë tre...

Detaje të forta nga vrasja në Elbasan/ Vëllai iu ekzekutua mëngjesin e sotëm. Kush është Talo Çela, njeriu më i kërkuar i momentit

Një 50-vjeçar u vra me armë zjarri mëngjesin e sotëm, në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan. Viktima është identifikuar si Bujar Çela, vëllai i...

Ekzekutohet vëllai i Talo Çelës/ 50-vjeçari u vra teksa pinte kafen e mëngjesit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm para një lokali tek rrethrotullimi i Bradasheshit. 50-vjeçari Bujar Çela u ekzekutua me armë zjarri. Viktima është...

“10 mijë euro shpërblim”, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për një person të rrezikshëm (FOTO)

Policia e Shtetit kërkon ndihmën e qytetarëve, për të gjetur një person shumë të kërkuar. Bëhet fjalë për shtetasin Talo Çela, 49 vjeç, lindur...

Të fundit

Rama i prerë: Nëse PS nuk merr 71 mandate, largohem nga politika

Edi Rama: Nëse PS nuk merr shumicën (71 mandate) që mua bashkë me shqiptarët më duhet për ta çuar Shqipërinë në majën ku mund...

Bardhi sqaron ngjarjen në Elbasan: Përgjegjësi e Taulant Ballës

Drejtuesi i Partisë Demokratike për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi ka reaguar për ngjarjen e ndodhur sot në Elbasan. Deklarata e plotë e Gazment Bardhit Të...

Kryemadhi: Rama është i humbur, do tentojë të prishë procesin zgjedhor

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se kryeministri Edi Rama po bën çdo gjë për të prishur procesin zgjedhor. E ftuar në emisionin ''Çim...

Rama: Patronazhistët e PD janë paramilitarë të armatosur që vrasin njerëz

Kryeministri Edi Rama ka komentuar ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku mbeti i vrarë një aktivist i PS, dhe...

Bushati: Vrasjen e Xhuvanit e bëri Rama, vota mbrohet me armë

Analisti Andi Bushati ka shënjestruar kryeminisrin Edi Rama për krimin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku u vra Pjerin Xhuvani...