E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

studentes

Pedagogu që i kërkonte favore seksuale studentes, Saimir Kodra zbulon si u realizua përgjimi

Drejtuesi i emisionit investigativ “Stop”, Saimir Kodra ka treguar të tjera detaje për skandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme, teksa pedagogu Denis Himçi i...

I kërkoi favore seksuale studentes, arrestohet pedagogu Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar pedagogun e Universitetit të këtij qyteti, Denis Himcin. Ky i fundit u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni investigativ...

Akuzohet për vrasjen e studentes greke, flet nga burgu i riu shqiptari

Aleksandër Luca, shqiptari i akuzuar për vrasjen e studentes greke Eleni Topaludhi në Rodos, është pyetur në lidhje më dëshminë që ka dhënë shoku...

U vetëvar në burg, 38-vjecari ishte xhaxhai i studentes që u ekzekutua me tre plumba te Mjekësia

Një i ri është gjetur i vetëvarur në burgun e Beratit nga rojet mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për 38-vjeçarin nga fshati Lybeshë i...

Punoj 17 orë në ditë, rrëfimi i pabesueshëm i studentes

Pas, historisë së dhimbshme të Rinës, një tjetër studente mbrëmë në studion e “Opinion”, ka rrëfyer se këtë vit është detyruar që t’i linte...

Rama, studentes: Erjon Braçe po më ha veshët për kërkesat tuaja

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur komentes së një studenteje në Facebook, e cila ndër të tjera shkruan se nuk do të pranojnë as...

Rrëfimi mbytës i studentes nga Tiranë: Shefi tentoi të më afrohej me forcë, një zë…

Sa herë flitet për dhunën ndaj grave dhe vajzave, mendimi i parë lidhet me atë fizike. Por dhuna më e përhapur dhe më e...

I dha fund jetës më 8 Mars, motra e studentes mesazh rrëqethës

Largimi i parakohshëm nga jeta i 20-vjeçares Erisa Veizi, nga fshati Zvirinë i Korçës, e cila vendosi t’i japë fund jetës së saj pikërisht...

Marrin fund dyshimet, trupi i gjetur në Kaliforni është i studentes shqiptare

Trupi i pajetë i gjetur në veri të Kalifornisë i përket studentes shqiptare, Adea Shabani. Këto janë përgjigjet e autopsisë së kanë bërë të...

Zhdukja misterioze e studentes shqiptare, vjen lëvizja nga autoritetet amerikane

Prej disa ditësh, aktorja e njohur shqiptare Adea Shabani rezulton e zhdukur. Autoritetet amerikane kanë vënë në dispozicion një shumë prej 25 mijë dollarësh,...

Të fundit

Bum rastesh të reja infektimesh në Shqipëri, ja çfarë shkruan “Zëri i Amerikës”

Në Shqipëri situata e epidemisë së koronavirusit po përkeqësohet. Në 24 orët e fundit u rregjistrua një rekord rastesh të reja me 117 të...

Rritja e frikshme e të infektuarve, KMSH jep njoftimin e rëndësishëm

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka bërë një njoftim të rëndësishëm, drejtuar gjithë myftijve, me rastin e shtimit të numrit të infektimeve dhe viktimave. KMSH...

Tentuan ta grabisnin në mes të ditës, ja çfarë ndodhi me presidentin e klubit të Serisë A

Të dielën pasdite, presidenti i Breshias, Masimo Celino, ka rënë pre e një grabitje. Dy persona kanë sulmuar Celinon para një supermarketi në Breshia,...

Vjen ndryshimi i shumëpritur nga rrjeti social, ja çfarë do ndodhë me komentet

Ndryshimi i fundit në rrjetin social Instagram, lidhet me komentin tuaj të preferuar. Besnikët e Instagramit, janë sy e vëshë me risitë e fundit....

Zëvendësohen 7 drejtues në vetëm 8 muaj/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën e Vlorës

Kadastra e Vlorës nga sot ka në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës, Artan Lame, prezantoi juristin...