E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

skaneri

“Nuk e kam bërë tamponin”, Bledi Strakosha tregon si e zbuloi që ishte infektuar

Pak ditë më parë, moderatori i njohur Bledi Strakosha njoftoi ishte infektuar me Covid-19. Ai tregoi se tani ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore,...

Skaneri i tregut të sigurimeve, kompanitë që kalojnë dhe ngelin te kapitali

AMF publikon të dhënat tekniko-financiare të shoqërive të sigurimit. Detyrimet për kapitalin dhe aktivet sipas shoqërive të sigurimit të jetës dhe jo-jetës. Kush kalon...

Raporti i OSBE/ODIHR, skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës

Nga Ilir Meta - President i Republikës “Kriza politike u intensifikua me afrimin e ditës së zgjedhjeve.” “Ky antagonizëm ishte tregues i mungesës së përgjegjësisë së...

Emigrantët fshihen në rezervuarin e karburantit të kamionëve, zbulohen nga skaneri

Emigrantët e shumtë që vijnë nga lindja shpresojnë se do të gjejnë një jetë më të mirë në Perëndim. Imazhet e skanerit me rreze...

Të fundit

Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren te bulevardi “Gjergj Fishta”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një mjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç, në bulevardin “Gjergj Fishta”. Burime zyrtare njoftojnë se...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...

7 muaj me patentë, 21-vjeçari kapet nga policia duke qarkulluar me shpejtësi të frikshme

Policia Rrugore nuk ndalet me kontrollin e rreptë ndaj të gjithë shoferëve abuziv. Gjatë 5 orëve kontroll me radar e dragera janë pezulluar 22...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/Përplasen tre makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se në këtë aksident janë përplasur tre mjete dhe për pasojë janë plagosur dy...

Një breshkë e rrallë gjendet në brigjet e Himarës

Një breshkë mjaft e rrallë Caretta Caretta, është gjetur mëngjesin e sotëm në brigjet e Himarës. Ajo ka pësuar dëmtime, si pasojë e përplasjeve...