E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

shtyllës

Tritol shtyllës së tensionit të lartë, MIE dhe MB: Sulm terrorist

Ministria e Brendshme dhe Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë e konsideron “akt terrorist” sulmin me tritol ndaj një shtylle të tensionit të lartë në...

Spiropali ia faturoi opozitës, policia jep detajet për tritolin ndaj shtyllës

Një sasi tritoli i është vendosur sot një linje transmetimi të energjisë në Laç. Lidhur me ngjarjen ka reaguar menjëherë Spiropali, e cila lë...

Kukës, arrestohet 20-vjeçari që i vuri tritol shtyllës elektrike

Një 20 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Kukësit, pasi akuzohet se i ka vendosur një sasi lëndë eksplozive një shtylle elektrike....

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...