E mërkurë, 25 Nëntor, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

shtrëngata

Ulen temperaturat, nesër reshje dhe shtrëngata

Sot pasdite (e mërkurë, dt. 07) dhe nesër (e enjte, dt. 08), priten reshje mesatare në shumicën e qarqeve, por lokalisht intensive në qarkun...

Reshje shiu dhe shtrëngata, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Sot pasdite (e hënë, dt. 05) dhe nesër (e martë, dt. 06), priten reshje shumë intensive në qarqet Shkodër dhe Lezhë, në qarqet Kukës...

Parashikimi i motit për nesër/ Ku priten shtrëngata dhe reshje

Për nesër moti parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësirash mesatare deri të dendura në jug dhe veriperëndim të vendit. Prej orëve të paradites e gjatë...

Moti për nesër/ Reshje dhe shtrëngata në të gjithë vendin

Sot pasdite (e diel, dt. 27) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin. Nesër (e hënë, dt. 28) priten reshje intensive në qarqet...

Ulen temperaturat/ Shtrëngata dhe breshër, si do jetë moti për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 25) dhe nesër (e shtunë, dt. 26) priten reshje shumë intensive në qarqet Lezhë dhe Durrës, ndërsa në qarqet...

Mot i paqëndrueshëm për nesër, reshje shiu dhe shtrëngata

Sot pasdite (e martë, dt. 04) priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës dhe Lezhë. Nesër (e mërkurë, dt. 05), priten reshje intensive...

Reshje të dobëta por edhe shtrëngata, moti plot surpriza për nesër

Sot pasdite (e martë, dt. 19), priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës dhe Dibër. Nesër (e mërkurë, dt. 20), priten reshje të...

Parashikimi i motit/ Reshje shiu dhe shtrëngata në disa zona

Moti parashikohet të nisë i vranët në veri, e në pjesën tjetër me vranësira e kthjellime. Gradualisht, vranësirat shtrihen në të gjithë vendin. Reshjet e...

Shtrëngata dhe reshje shiu, parashikimi i motit për nesër

Sot pasdite (e martë, dt. 21) dhe nesër (e mërkurë, dt. 22), priten reshje në të gjithë vendin. Në qarqet Elbasan, Berat, Korçë, Vlorë dhe...

Tabela/ Fundjava me reshje shiu dhe shtrëngata

Dita e shtunë do të nisë me mot të vranët dhe reshje shiu të herëpashershme, me intensitet të ulët dhe mesatar, ndërsa në zonën...

Të fundit

Uzuni nuk ia del të ndalë Ronaldon, PSG, Lacio dhe Dortmund bëjnë detyrën

Mbyllen ndeshjet e mbrëmjes së sotme në Ligën e Kampioneve. Ferencvaroshi i Myrto Uzunit, ishte pranë një barazimi historik ndaj Juventusit në Torino, por...

Në gjendje të rëndë prej 2 ditësh, Covid-19 i merr jetën mjekut nga Dibra

Humbje e rëndë për qytetarët dibranët, të cilët kanë shprehur trishtim të madh, pasi mësuan ndarjen nga jeta të mjekut, Ibrahim Kaziu. I ndjeri, 68...

Avokati i Gykatës Speciale: Procesi gjyqësor në Hagë mund të zgjasë 10 vjet

Avokati i Gjykatës Speciale, Taulant Hodaj është shprehur se gjykimi i ish-krerëve të UÇK-së mund të zgjasë deri në 10 vjet. Në një intervistë që...

Dritë jeshile për Francën/ Macron: Më e keqja e valës së dytë kaloi

Presidenti i Francës, Emanuel Macron, ka thënë se më e keqja e pandemisë së koronavirusit ka mbaruar. Në një deklaratë për mediat, ai ashtë shprehur...

Kryemadhi: E kam kaluar koronavirusin, as nuk e kuptova fare

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ka pranuar për herë të parë se ka kaluar Covid-19. E ftuar në “Open”, Kryemadhi tha se në momentin...