E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

Shtatori

Erdhi shtatori/Do të kemi revolucion demokratik apo luftë midis bandave? (Video)

Gjatë gjithë muajit gusht, drejtuesit e opozitës, dhe sidomos Lulzim Basha dhe Sali Berisha, i kanë bërë thirrje popullit të ngrihet në revoltë, dhe...

Shtatori si gushti, mot i paqëndrueshëm gjatë gjithë muajit

Sot shënon data 1 shtator dhe ky muaj ashtu sikur edhe muaji gusht që lamë pas prite të karakterizohet nga një mot i paqëndrueshëm....

Dana White rrit presionin: Conor shtatori është larg (Video)

Conor McGregor rrezikon ti hiqet titulli kampion edhe pse ai është rikthyer në palestër, që do të thotë se është gati për tu rikthyer...

Shtatori solli rritje të depozitave bankare me një miliard euro

Depozitat bankare nga huadhënësit grekë u rritën me rreth një miliard euro në muajin shtator, bazuar në vlerësimet e konverguara të drejtuesve të bankave,...

Të fundit

Lëvizja e mjeteve edhe të dielën, Policia e Shtetit jep njoftimin e fundit

Policia e Shtetit, pas deklarata kontradiktore nëse do të lejohen të lëvizin mjetet të dielën apo jo, duket se ka marrë vendimin final. Pas konfuzionit...

“Asnjë lëshim”, përfaqësuesi i opozitës jep sinjalet para mbledhjes së Këshillit Politik

Teksa pritet që për pak orë të mblidhet Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesi i LSI në këtë tryezë, Petrit Vasili, ka dhënë mesazhe...

Pjesë e organizatës kriminale, kapet 29-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Nga ana e policisë është kapur një 29-vjeçar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shtetasi me inicialet V. Gj., 29 vjeç, banues në Spathar, Vau...

E diela me apo pa makina? Policia e Shtetit dhe Rama japin versione të ndryshme

Kryeministri Rama dhe Policia e Shtetit kanë një përplasje lidhur me vendimet që kanë ndërmarrë, referuar masave ndaj pandemisë. Policia bie ndesh me atë çfarë...

“Brenda 5 qershorit i hedhim në llogari”/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri Rama ka bërë me dije se pas 5 qershorit, punonjësve do t’u hidhen në llogari pagat e luftës edhe për ata që nuk...
WhatsApp KONTAKTO TT