E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

shpërdoron

Partizani shpërdoron, Luftëtari përmbys gjithçka në “frymën e fundit” (Video)

Partizani ka gabuar në ndeshjen e parë Kupës së Shqipërisë në përballjen e Luftëtarin. Ndeshja u zhvillua në “Elbasan Arena” dhe gjirokastritët kanë fituar...

Barazim pa shije në Kamëz, Hasani shpërdoron fitoren e Tiranës (Video)

Kamza dhe Tirana nuk kanë arritur më shumë se një barazim në sfidën e parë të fazës së dytë në Superiore. Të dy skuadrat...

Kastrioti shpërdoron, Kukësi përmbys gjithçka/Teuta ‘shkatërron’ Laçin (Video)

Kukësi është rikthyer tek fitorja në Superiore me një përmbysje që vlen shumë për verilindorët. Të besuarit e Cungut përmbysën në transfertë Kastriotin me...

Laçi përmbys Skënderbeun, Kamza shpërdoron fitoren, Kukësi mposht Lushnjën (Video)

Java e 32 e Superligës ka dhuruar rezultate surprizë. Skënderbeu ka pësuar një humbje drastike në Laç, kur kishte të gjithçka në dorë pas...

Vettel shpërdoron podiumin, “Baku” i takon Hamiltonit (Video)

Lewis Hamilton me Mercedes fitoi sot garën e Çmimit të Madh të Azerbajxhanit, gara e 4-t sezonale e Botërorit të Formula 1, një garë...

Icardi “shpërdoron” derbin, Milani i gëzohet VAR-it (Video)

Priteshe që të ishte një derbi i kujdesshëm, por në të vërtetë u kthye në të mërzitshëm. Milan dhe Inter luftojnë për një vend...

Vllaznia vuan por merr tre pikët, Kamza shpërdoron shumë

Vllaznia është rikthyer tek fitorja pas dy humbjesh radhazi, duke mposhtur në “Loro Boriçi” Kamzën me rezultatin 3-2. Një ndeshje që nisi në ritme...

Liverpooli shpërdoron shumë, De Gea mrekullia e United (Video)

Është mbyllur në barazim pa gola derbi i Anglisë mes Liverpool e Manchester United. Anfield ka qenë i zjarrtë që në momentin që kanë...

Të fundit

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...