E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

shoqëron

Dolën me makinë në rrugë, shoqërohen 5 persona në polici

Tirana dhe Durrësi janë zgjuar bosh sot, pas vendimit të qeverisë për të bllokuar qarkullimin e makinave deri në fund të fundjavës. Mirëpo jo të...

“Të laj e të lyej, jam i 99-ave”, shoqërohet në polici mësuesi 63-vjeçar

Është shoqëruar ditën e sotme në polici profesori i muzikës, Agron Bego, pas denoncimit të rastit të djeshme në emisionin investigativ ‘Stop’. 63-vjeçari akuzohet për ngacmim...

Operacion blic në Sarandë, FNSH shoqëron disa persona

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një operacion blic sot në Sarandë. Dhjetë persona janë shoqëruar nga policia, të cilët po merren në...

Incidenti/ Sulmuan me bojë Erion Veliajn, policia shoqëron dy të rinj

Tirana sot feston Ditën e Verës dhe kryebashkiaku Erion Veliaj është i pranishëm në aktivitetet që ka organizuar bashkia. Një incident ka ndodhur gjatë...

Protesta kundër Ramës në Fier, policia shoqëron disa simpatizantë të PD-së

Mbrëmjen e djeshme polica ka shoqëruar disa nga personat që protestuan në Fier, gjatë vizitës së Ramës në këtë qytet. Lajm bëhet i ditur nga...

Policia shoqëron 10 tifozë, Kamza pritet të vuaj pasoja të rënda (Video)

Në përfundim të ndeshjes mes Kamzës dhe Laçit ka pasur një episod të shëmtuar që nuk i shkon për shtat futbollit. Gjyqtari kryesorë Eldorian...

Video/Dita e parë e mosbindjes civile, Basha ka disa kërkesa për Ramën

Në vijim të protestës së opozitës me bllokim të katër akseve rrugore në vend, me djegie gomash dhe thirrje të forta “Rama ik”, kreu...

E turpshme/Policia shoqëron tifozët e Skënderbeut, arsyeja: Prishët qetësinë publike

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në Korçë, ku forca të policisë kanë trokitur në dyert e shtëpisë të disa tifozëve korçarë duke i...

Vrasja e Aleksandër Ndokës/ Policia në aksion, 8 të shoqëruar

Të paktën 8 persona janë shoqëruar janë shoqëruar në polici lidhur me vrasjen e Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit të PS-së. Policia e Lezhës thotë...

Basha “hije e zezë” për Ramën, e “shoqëron” edhe në Bruksel

Këtë javë kryeministri Edi Rama do të jetë i pranishëm në Bruksel, ku do të diskutojë me zyrtarë të lartë lidhur me hapjen e...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...