E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

shohim

Rikthimi i Neymar/ Reagon Barcelona: Të shohim, por nuk harrojmë…

Barcelona nuk ka folur asnjëherë zyrtarisht në lidhje me spekulimet se po tenton kthimin e Neymar në Camp Nou, por sot zëvendëspresidenti Jordi Cardoner...

Tensionet me Iranin, Trump nis trupa drejt Lindjes së Mesme: Të shohim çdo ndodhë

Presidenti Donald Trump tha të premten se do të nisë rreth 1,500 trupa amerikane në Lindjen e Mesme, kryesisht si masë mbrojtëse, në mesin...

“Ndiq lekët!”, Veliaj ironizon PD-në: Zgjedhje? Të shohim se ç’do t’i thotë Moska

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi në një intervistë për emisionin "45 Minuta" të drejtuar nga Denis Minga në Report Tv se...

Mourinho qartëson të ardhmen, ja ku do ta shohim sezonin e ardhshëm

Jose Mourinho u shkarkua pak javë më parë nga pankina e Manchester United dhe është duke shijuar një periudhë pushimi. Ai ende nuk ka...

Insigne thumbon Ronaldon: Të shohim si do përshtatet, Napolit nuk…

Transferimi i Cristiano Ronaldos tek Juventusi ka thelluar diferencat mes bardhezinjve dhe ekipeve të tjera, por mbetet për tu parë se si do të...

“A mund të na pushojë shefi sepse shohim Botërorin në punë?”

Prej disa ditësh ka nisur kompeticioni më i madh i futbollit, por ndryshe nga shumica e ndeshjeve, Kupa e Botës nis që në orën...

Tyson Fury 130kg? Sypatremburi Seferi: Do ta shohim në ring

Sefer Seferi është boksieri më në zë shqiptar i momentit pasi sonte në mbrëmje do të përballet në ring me një ish-kampion bote të...

Integrimi/BE i mbyll derën Shqipërisë: Këtë qershor ngrohuni në diell. Shohim vitin tjetër!

Një dokument jo zyrtar, non paper draft, që po qarkullon mes vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sugjeron mos hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe...

Dy gola që rrallë herë mund ti shohim nga Bale dhe Isco (Video)

Real Madid ka mposhtur të shtunën në mbrëmje Celta Vigon në “Santiago Bernabeu” me rezultatin e thellë 6-0. Ishte një rikthim i Gareth Bale...

Ronaldo: Mund të fitoj edhe tre “Topa të Artë”, Botërori? Të shohim!

Ylli i Real Madrid mbetet në majën e futbollit dhe ka arritur çdo gjë që dëshiron, por ai është i sigurt se mund të...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...