E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Shkëlzen Berishën

Fitoi gjyqin me Shkëlzen Berishën, Balla: U pasurua në kurriz të shqiptarëve

Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të PS është shprehur se gjykata ka rrëzuar kallëzimin e bërë nga djali i ish-kryeministrit Sali Berishës, Shkëlzen...

Gjykata e Floridës “varros” Shkëlzen Berishën, i rrëzon alibinë për Gërdecin dhe trafikun e armëve

Si dështoi Shkëlzen Berisha të përgënjeshtrojw përfshirjen në trafikun e armëve nga Gërdeci për nw Afganistan dhe lidhjet me historinë e shpërthimit në Gërdec. Gykata...

“Falënderojmë Zotin”, Shkëlzen Berisha tallet me veshjen e Ramës

Veshja e kryeministrit Rama në ceremoninë e organizuar në Vlorë me rastin e Pavarësisë, ka shkaktuar reagime të shumta. Mes tyre, edhe atë të...

“EU Reporter” kërkon falje: Për Shkëlzen Berishën shkruam pa baza, na mashtruan

“Reporter i BE-së” kërkon falje publike për lajmin ndaj Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha. Më 14 shkurt, “EU Reporter” publikoi një histori që...

Çështja CEZ/Prokuroria e Tiranës thërret Shkëlzen Berishën

Prokuroria e Tiranës ka lëshuar një fletëthirrje për Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Burime të Report TV mësojnë se Shkëlzen Berisha do pyetet...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...