E enjte, 1 Tetor, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

shkallët

“Më pengoi rrugën”, i moshuari tund shkallët dhe hedh nga 9 m lartësi bojaxhiun

Një situatë e pazakontë është regjistruar në Peru, teksa një i moshuar ka hedhur nga shkallët nga një lartësi prej 9 metrash, një dekorues...

“Do dalësh në 4:30 të lyesh shkallën”/ Shkullaku: Më erdhi keq për Veliajn

Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar “përplasjen” mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut Erion Veliaj këto ditë, veçanërisht kur vizituan familjen Lala në banesën e...

Rrëzohet nga shkallët e pallatit, humb jetën 53-vjeçari në Durrës

Një 53-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17, të qytetit të Durrësit. Viktima ka rënë nga shkallët e...

Dalin pamjet/ Grabitësit me armë në shkallët e avionit, njëri prej tyre pa maskë (Foto)

E menduar dhe e planifikuar në detaje ashtu si në një film aksion që mund ta kemi parë me qindra herë në TV. Gjithçka...

E rëndë/ Rrëzohet nga shkallët e pallatit, 40-vjeçari humb jetën në Sarandë

Një ngjarje e rëndë është riregjistruar në Sarandë, ku një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga shkallët e një pallati. Nga informacionet paraprake...

Treni s’kishte më vende bosh, ministra ulet në shkallët e vagonit

Në të vërtetë, këshilltarja federale, e ngarkuar për Ministrinë e Transportit, është dashur të udhëtojë e ulur në shkallët e trenit që do të...

Mbaron puna me shkallët, merr formë “Arena Kombëtare” (Video)

Punimet në “Arenën Kombëtare” janë duke ecur me ritme të shpejta dhe shumë shpejt kombëtarja shqiptare do të ketë edhe “shtëpinë” e saj të...

Foto+Video/Ja si duket “Arena Kombëtare”, shkallët drejt fundit

FSHF ka publikuar në faqen zyrtare të “Facebook”, disa pamje nga punimet që vazhdojnë me intensitet të lartë në “Arenën Kombëtare” e cila pritet...

Video/Do qeshni me lot, rrëshqet nga shkallët dhe bie në lum

Ky është momenti që ka shkaktuara të qeshura kur  një njeri  ndërsa po zbriste nga shkallët ka rrëshkurut dhe ka nërë në lumin lumin...

Nis puna për shkallët, “Arena Kombëtare” drejt përfundimit (Video)

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar pamjet e fundit nga punimet e stadiumit të ri që po ndërtohet në kryeqytet ku dallohet se shkallët...

Të fundit

Këshilli Politik/ Gjiknuri: Duan të shkaktojnë kaos, të imponosh konsensus është tallje

Ka përfunduar pas 2 orë e 30 minutash mbledhja e Këshillit Politik. Përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, tha se opozita duke mos pranuar...

“Mirë që na ngordhi gomari, por s’të lejnë as mizat rehat. Por tallin ingranazhin me ne”, Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit

Deklarata e bujshme e ministrit Klosi ka marrë shumë vemendje, pasi ai pohonte se valët e muzikës arrijnë që të përhapin koronavirusin. Shumë artistë kanë...

“U ka ngelur sharra në gozhdë, po zihen për një letër”, Murrizi tregon ‘prapaskenat’ në Këshillin Politik

Kreu i grupit demokrat në Kuvend, Mylim Murrizi, ka braktisur mbledhjen e Këshillit Politik, me pretendimin se gjithë puna ka ngecur në debatin sesa...

Tanke e avionë luftarakë, Armenia dhe Azerbajxhani tregojnë fuqinë ushtarake/Avantazhet në rast lufte

Luftimet mes Armenisë dhe Azerbajxhanit vijojnë prej ditësh, dhe sipas të dhënave të fundit raportohet se më shumë se 100 persona kanë humbur jetën,...

“Fajin e ka opozita duke ia lënë fushën bosh”, Meta shpërthen ndaj Ramës

Plani i PD-së për rimëkëmbjen, ka përplasur në distancë kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha. Pas akuzave e kundër-akuzave në distancë mes Ramës dhe...