E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

shashka

EMRI/ Hodhi lëndë plasëse në protestë, policia ndalon autorin

Policia bën me dije se ka identifikuar dhe ndaluar personin përgjegjës për hedhjen e shashkave gjatë protestës, të cilët lënduan edhe disa prej të...

Balliu në qeli, protestuesit e Astirit hedhin shashka dhe tymuese në derën e policisë

Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu do të vazhdojë të qëndrojë në qelitë e burgut. Atij i është komunikuar masa e sigurisë në komisariatin numër 6....

DW: Gaz lotsjellës, shashka dhe flakë para Parlamentit

4 orë zgjati protesta e 9-të anti-qeveritare e opozitës. Gjatë zhvillimit pati përleshje me policinë, gaz lotsjellës, shashka dhe flakë para Parlamentit. Në fund...

VIDEO/ Momenti kur protestuesit hedhin tymuese e shashka drejt efektivëve të policisë

Teksa kryedemokrati fliste, në anën e Kuvendit vijonte tentativa e protestuesve për të carë kordonin e Policisë. Kështu, protestuesit janë përplasur me policinë, ndërsa...

Gaz lotsjellës, shashka dhe koktail molotov në epokën e dialogut

Nga Artan Fuga Sot është epoka e dialogut. Dialog nuk do të thotë të flasësh me vete. As të shash tjetrin dhe tjetri të të...

Protestuesit hedhin shashka e flakadanë drejt parlamentit

Edhe pse seanca plenare u anulua, mijëra qytetarë janë mbledhur sot para parlamentit, me thirrjet “Rama ik”, duke kërkuar kështu dorëheqjen e kryeministrit dhe...

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...