E premte, 30 Tetor, 2020
11 C
Tirana

Etiketa

sezoni i ri

Ori Nebijaj ikën nga Top Channel? Deklarata e fundit shton dyshimet

Shumë figura të njohura të ekranit të Top Channel janë larguar duke dhënë dorëheqjen. Xhemi Shehu ka pranuar largimin, teksa shumë emra të tjerë...

“Skënderbeu”, Ilir Daja “shuan” zërat: Tregon planet për vitin tjetër (VIDEO)

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i Skënderbeut deri në përfundim të kontratës së tij. Lajmi është bërë iditur nga vet Daja...

Zbulohen dy moderatorët e rinj të “Portokalli”-së

Sezoni  i ri i “Portokalli”-së do të vijë me risi. Këtu i referohemi edhe prezantuesve, ku nga dy tashmë do të jenë katër. Regjizori Altin...

Partizani merr pushimet, Milinkoviç trajneri i mundshëm i sezonit të ri

Pasi u eliminua nga Europa League Partizani ka marrë pushimet, të cilat do të zgjasin deri në fund të korrikut. Gjatë kësaj periudhe pushimi,...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...